Нов филм, Tom Cruise политичар кој бара простување

26 април, 20110
tom-cruise1

Актерот Tom Cruise е заинтересиран за улогата во новиот сеуште не именувам филм, каде ќе ја има главната улога на политичар кој бара простување.

Насловот на филмот сеуште не е познат, откриено е само дека сценарието кое го откупи Warner Bros вреди два милиони долари. Сценарието е напишано од Dan Forgelman, сценаристот на “Cars”, кој овој пат се довезе до матниот свет на политиката.

Главниот лик во приказната по скандалот кој ќе го стори ќе замине во својот роден град, каде наместо мир ќе наиде на соочување со демони, вклучувајќи ја и поранешната девојка.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/