Нов хит во пластичната хирургија

12 април, 20110
Нов хит во пластичната хирургија

Пластичните операции на нос и липосукциите не се повеќе во мода. Најновиот тренд се уши како самовили и вампирски лифтинг на лице. Луѓето кои сакаат да наликуваат на џуџиња, самовили, хобити или како да се излезени од Стар Трек, спремни се да подлегнат под нож за да го добијат тој ефект.

http://www.youtube.com/watch?v=oTwwUQITHdU&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi