Нов пар во шоубизнисот: Џејн Гиленхал и Мила Кунис

19 јануари, 20110
jake-gyllenhaal-mila-kunis-525x350

На забавата по доделувањето на “Златен Глобус” , се роди уште една љубов. Иако не помина многу време од прекинот на врската со Тејлор Свифт, актерот Џејн Гиленхал цела вечер не се одвои од актерката Мила Кунис. Цела вечер беа заедно, смеејќи се и флертувајќи, изјавил присутен гостин на забавата. Тоа го потврдиле и блиски пријатели на двајцата актери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi