Нов жежок пар на повидок: Екс девојката на Ленардо Ди Каприо се гледа со Рајан Рејнолдс

24 октомври, 20110
FP_8058004_Reynolds_Lively_FP2_EXCL_02_03

Потврда дека Блејк Ливели и Рајан Рејнолдс се новиот жежок холивудски пар пристигнала за време на викендот кога папараците во раните утрински часови успеале да ја снимат Блејк, како го напушта станот на Рајан во Бостон. Двајцата наводно биле неразделни. Блејк редовно го посетува Рајан во Бостон, и тој неа во Њујорк. Блејк Ливели неодамна ја прекина својата врска со актерот Леонардо ди Каприо, а Рајан се месеци бил поврзуван со актерката Сандра Булок, со која поминувал многу време. И Сандра и Рајан упорно истакнувале дека се само многу добри пријатели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi