Нова колекција на чевли од Зара

25 јули, 20110
zara naslovna

Брендот Зара во своите продавници ја изложи новата колекција на чевли. Колекцијата изобилува со чевли на високи потпетици, кои се елегантни и провокативни.

Зелената и тиркизната боја се многу застапени во оваа колекција. Иако и црната и сребрената не се исклучени . Ова е само дел од најновата колекција, за која сум сигурна дека ќе ви се допадне.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit