Нова плавуша се всели во спалната на Хефнер

21 јуни, 20110
PMT

По само неколку дена од откажувањето на свадбата Хефнер си донесе нова девојка дома. Во неговата спална соба веќе е присутна плејбој зајачицата Ана Софиа Берглунд.

Инаку и Ана е 25 годишна, што значи Хефнер си држи до кретериумот. Ана била блиска пријателка на Кристал, и требало да биде кума на не судената венчавка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi