Новата девојка на Ештон Качер зачудувачки личи на Деми Мур!

29 декември, 20110
1

Не му требаше долго време на Ештон да ја преболи својата сопруга Деми Мур. Овој Божиќ уживаше во Итлија со Лорен Скафрија разгледувајќи ги историските знаменитости.

Парот ја посети кулата во Пиза, а Бадник го поминаа во познатата пицерија делејќи шпагети.

Всушност, изворот тврди дека Ештон и Лорен постојано се држеле за раце, а потоа го поделиле и ручекот.

Качер подоцна на Twitter објавил фотографии со Лорен и Мет Мазант, а под неа напишал:”Римски празници со пријателите, Мет и Лорен. Среќна Нова година!”.

Некои медиуми веднаш се распишале дека Лорен неодоливо потсетува на Деми Мур.

Daily Mail пренесува дека двојката започнала врска уште додека двајцата биле во врска, но Ештон тврди дека Лорен му е само пријателка.

Се на се, додека тој се забавува во Италија, Деми во својот дом се теши со трите нови миленичиња кои ги купилaсе цел полесно до го надмине тешкот период.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber