Новата Кејт Мос, сеуште жари и пали :)

11 август, 20110
kejtmos

Најпознатиот британски модел Кејт Мос направи ексклузивна фотосесија во ретро стил за модното списание Vogue. Поради својата специфична убавина оваа девојка преку 20 години е во модната индустрија.

Погледнете ги фотографиите од новата Кејт Мос која го враќа духот на ретро стилот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi