Новата Одри Хепберн

30 април, 20110
lcx9

Ќерката на Phil Collinsa, Lily Collins направи фотосесија за британскиот магазин Tatler и со тоа ја потврди изненадувачката сличност со убавата Одри Хепберн. Оваа млада убавица навистина потсетува на филмската и модна икона. Lily Collins неодамна ја прифати улогата за Снежана во филмот на браќата Гром, во кој исто така ќе настапи и Џулија Робертс.

“Многу ми е драго што во конкуренција со Скарлет Јохансон, Натали Портман и други, Снежана сепак ми припадна на мене како улога. Сонот ми се оствари“, возбудено изјавила младата убавица.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma