Новиот дечко на Парис Хилтон

2 јули, 20110
v210749p0

Американската богаташка, Парис Хилтон е во врска со режисерот на филмот “Hangover”,Tод Филипс.

Папараците ја уловија двојката во еден хотел во Лос Анџелес на вечера, по што си ја “собрале” нејзината сестра Ники и ја продолжиле забавата во еден од најпопуларните клубови во градот, “Beacher’s Madhouse”.
Гласноговорниците не сакале да ги потврдат ниту ги негираат наводите на медиумите. Парис минатиот месец излезе од врската со Сај Вајтс, а веќе најде рамо за плачење или нешто повеќе, останува да видиме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit