Ново НЛО снимено во САД, овој пат во Јума, Аризона

26 октомври, 20110
888888

Погледнете го ова видео, снимено од американска фамилија во Јума, Аризона. Видеото е снимено од возило во движење на 23 октомври 2011 година. Како што можете да видите на видеото станува збор за неколку летечки објекти кои стојат во место и рефлектираат светлина. Во последно време има чести јавувања за слични вакви феномени на теритотијата на САД. Дали повторно Америка станува главна мета на посетителите од некоја друга димензија.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-iYM5T4ZtSo#!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş