Новото момче на Ева Мендез

28 јуни, 20110
Eva-Mendez5

Магазнот “Life&Style”, објавува дека парот веќе неколку недели е во романтична врска.

Минатат недела неколку пати се уловени како се забавуваат, по што Џејсон на соработниците им казал дека тој и Ева се совршен пар”, изјавува извор близок на ѕвездата на шоу програмата “Satyrday Night Live” Џејсон Сјудеикис.

Пред Ева Мендез, Џејсон беше во врска со Џенифер Џонс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit