Од есен секси како Мерлин Монро

8 август, 20110
naslovna

Модната компанија Guess за оваа есен ја спреми колекцијата за млади, која е инспирирана од секси изгледот на Мерлин Монро во 50-те.

“Новата” Мерлин Монро, поточно моделот за оваа кампања е актерката Амбер Херд. Таа одлично се потруди новите модели да ги претстави како класични, и повторно исто толку секси како што тоа изгледаше на Монро.

Фотографиите се направени во црно- бела варијанта, и со стајлингот на Амбер многу лесно не враќаат во 50-те.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit