Пронајден чуден мутант

8 август, 20110
nlo

На видеото кое деновиве ја потресе светската јавност, можеме да видиме бизарно суштество кое изгледа како да му побегнало на некој луд научник.
Снимката е направена на непозната локација, а на нејзе можете да видите како некој маж води друг маж до бизарното суштество.

Суштеството на себе имало печат и изгледало како да е експеримент со мешање на неколку врсти на живи суштества.

Иако се уште не е познато за што навистина се работи, некои теории кажуваат дека се работи за суштество создадено од генетски инженеринг во некоја подземна лабораторија, додека други мислат дека тоа е суштество од друга планета.

Проверете за што навистина станува збор:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi