Од кал да е…Крис да е :) Ај видете кој Крис најмногу Ви фаќа око?!

24 јули, 20110
Battle-of-the-Hot-Chris1-600x450

Освен што се згодни и неопходни, заедничко за овие момци е фактот дека сите се викаат Крис. Па, да дознаеме кој Крис е најзгоден од сите!

Прв ви го претставуваме Крис Еванс, најмногу поради фактот дека фановите имаа шанса да го видат без маичка дури неколку пати во најновиот блок-бастер Captain America. Веднаш по него е Крис Мелони, ѕвездата на крими серијата Law and Order. Трет е Крис Пајн, кого го запознавме преку акционите филмови, а има ли нешто посекси од згоден маж кој се бори по возови и интергалактички вселенски бродови.

На листата се најде и Кристијан  Бејл, кого многумина го сметаат за најсекси Бетмен на сите времиња. Тука е и Крис Хемсворт, познатиот Thor од истоимениот филм кој буквално го „запали“  женскиот пол со своите развиени бицепси и извајани стомачни мускули.

Со вакви извајани тела, навистина е тешко да се каже кој е најдобар. Останува на вашата фантазија да одлучи!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit