Од порно глумица, до улога на невина во хорор филм

19 јануари, 20110
sasha-grey-rolling-stone-magazine-3

Американската порно актерка Саша Греј доживеа пресврт во кариерата. Саша која до сега има снимано над 180 порно филмови, доби улога во хорор филмот “Hallows“. Но, најголемата иронија е во тоа што таа добила улога во која глуми невина девојка која се заколнала пред Бога дека нема да има секс пред бракот. Инаку ова не е прв филм за Саша, кој не е од порно тематика, но прв филм во кој таа глуми невина девојка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi