Одлепи скроз и Џереми Ајронс :)

10 август, 20110
jeremy_irons_03

Оскаровецот Џереми Ајронс одлучи да го информира цел свет за тоа дека тој смета дека политичката коректност отишла предалеку. Во интервју за Britain’s Radio Times актерот изнесол свое мислење со кое го шокирал светот.

„Ако мажот ја стави неговата рака на женскиот задник, таа треба да знае како да се носи со тоа. Тоа е форма на комуникација. Зарем не може тоа да биде пријателски?“ запрашал Џереми. Тој исто така нагласил дека познатите имаат  недостаток на приватност.

„Приватноста е тешко  да ја задржите за себе, особено ако човек води возбудлив живот, а многумина луѓето тоа го прават, сепак живееме само еднаш“, заклучил познатиот актер кој веќе 33 години е во брак со Sinead Cusack и имаат две деца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit