Одлучете која од овие дами најдобро ги покажува своите гаќички :)

28 октомври, 20110
0893007.48

Една од најголемите бламажи е секако кога познатите дами покажуваат повеќе од што треба. А уште па ако се работи за незгодни моменти на црвениот тепих или при излез од автомобилот, може да бидете сигурно дека тоа засекогаш ќе остане забележано.

Покажувањето на делови од телото коишто не се наменети за покажување, прикажувањето на меѓуножјето и гаќичките, сето тоа создава непријатни моменти за звездите коишто тие радо би ги заборавиле.

Но некои не учат од грешките па и понатаму често се бламираат во јавноста!

Одбравме за вас пет познати дами сликани во најнезгодните можни моменти, а која од нив најдобро ги покажува своите гаќички, ќе одлучите вие самите.

Kate Moss

Своите бели гакички Кејт ги “изложила” за време на вечерен провод во Лондон.

Lady Gaga

Контроверзната пејачка одлучила да ја носи оваа невообичаена креација за време на вечера во еден ресторан во лондонскиот кварт Сохо.

Peaches Geldof

Ќерката на Боб Гелдоф, водителката Пичес Гелдоф, за време на London Fashion Week потсети со својот моден гаф дека никогаш не може да бидете доволно внимателни кога носите мини фустанче.

Amelle Berrabah

Пејачката на популарната група Sugarbabes беше фатена во незгодна ситуација при еден вечерен провод со непозната машка личност во Лондон.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi