Познатите ѕвезди и нивните фотошоп варијанти

28 октомври, 20110
penelope kruz

Велат дека кучето е најдобар пријател на човекот, но фотошоп е најдобар пријател на познатите ѕвезди. Со помош на фотошоп тие ги кријат своите маани, како целулитот, брчките, пегите… Всушност, едниствено фотошоп е заслужен за нивниот совршен изглед. Погледнете ги овие фотографии пред и по обработката во фотошоп, и ќе се уверите дека и познатие „фацки“ се само обични луѓе.

Џесика Алба

Деми Мур

Ким Кардашијан

Мадона

Кира Најтли

Пенелопе Круз

Лејла Руас

Камерон Дијаз

Пајпер Перабо

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi