Онур и Шехерезад се разведуваат! Па и требаше, нели?:))

28 јули, 20110
seherezada_1001_nok

Турските медиуми последниве денови пишуваат за тоа како Berguzar Korel и Halit Ergenc, популарните глумци од серијата “1001 ноќ”, одлучиле да тргнат секој по својот пат. Причината за растурањето на бракот е љубоморната актерка која се појавила кога нејзиниот сопруг почнал да снима за “Сулејман Величествениот”.

Кризата во бракот актерот се обидува да ја спаси со посета на брачно советувалиште, а времето ќе покаже колку тоа ќе помогне.

Berguzar Korel i Halit Ergenc не сакаат да признаат пред јавноста дека нивниот брак минува низ голема криза, одлучиле да се обидат да ги решат и надминат проблемите меѓусебно. Меѓутоа, дека во моментов не им цветаат ружи во бракот, потврдила и изјавата на актерката која гласи:

-Кога на екран некој го допира вашиот сопруг, тогаш се разбира дека не е пријатно. Секако дека ние сме урбани и модерни, но сепак сме маж и жена и признавам дека таквите сцени ме иритираат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit