Оштрење на заби за убавина

4 мај, 20110
Оштрење на заби за убавина

Едно племе од Индонезија верува дека жената е поубава доколку забите и се изделкаат со оштар предмет и се претворат во шпицови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/