Отфрлена е тужбата за семејно насилство на Nicolas Cage

7 мај, 20110
nicolas_cage_

Актерот Nicolas Cage пред извесен период беше оптужен за семејно насилство, заради инцидентот кој се случил на улиците додека се расправал со својата сопруга додека бил во алкохолизирана состојба.

Тој исто така беше обвинет и за малтрертирање на неговиот син, случка која се случила истата вечер. Но, доказите успеаа да ја отфрлат оптужбата.

Nicolas е задоволен од пресудата и сака што поскоро да се заборави овој инцидент.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi