Откако се разведе, не му се доволни ни три во исто време :))

22 декември, 20110
ashton-kutcher-article

Откако одлучи да стави крај на својот брак со Деми Мур, 33 – годишниот Ештон Качер ужива во нoќниот живот повеќе од било кога. Иако тоа го практикуваше и додека беше оженет, актерот повеќе не се крие и во јавноста за време на флертувањето со девојките.

Заводникот Ештон Качер е уловен во Берлин, со три девојки со кои ги обиколувал познатите ноќни барови.

Подоцна сите три влегле во автомобилот на познатиот актер и заминале во станот на една од девојките…Што се случувало подоцна во ноќта можеме само да претпоставуваме.

Додека ненаситниот Ештон се забавува, неговата наскоро поранешна сопруга не поминува баш најдобро.

На својот Twitter профил сеуште и стои презимето од нејзиниот поранешен сопруг, а љубопитните кои ја прашале зашто сеуште не го променила, Деми објаснила дека тоа не и е приоритет во животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma