Идентични близначки се породиле во ист ден! Епа мора се да биде исто!

22 декември, 20110
bliznacki

Идентичните близначки Патерсон се навикнати да прават се заедно во животот, а под тоа се подразбира и истовременото породување. Сега сестрите ќе имаат уште два родендени кои ќе ги прославуваат заедно.

Сестрите Патерсон се породиле заедно на 18 декември. Најпрво Џенифер ја родила својата ќерка Аладин, а малку подоцна нејзината сестра Џесика го родила својот син Мејсон.

Иако заедно поминале низ целата бременост, тие не ни претпоставувале дека ќе се породат во ист ден.

И Џенифер и Џесика се самохрани мајки и ќе продолжат да живеат заедно и заедно да ги одгледуваат своите деца. Портпаролката на болницата во Лоренс, САД, вели дека вакво нешто никогаш порано не се случило во таа болница.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber