Откриена причината зошто се скарале Мадона и Гвинет Палтроу!

8 ноември, 20110
b5ecfef3f29519a9_large
Мадона и Гвинет Палтроу некогаш биле најблиските пријатели во светот на шоу-бизнисот, но минатата година одеднаш престанале да се дружат. Во текот на овие денови протекле информации за причините на нивната караница. Списанието Star открило дека пријателките се скарале поради тоа што Мадона флертувала со сопругот на Гвинет, Крис Мартин. Извор близок на девојките открил дека Мадона ја оставиле голем број на познати пријатели, и застанале на страната на Гвинет Палтроу.”Мадона почнала да флертува со Крис и Гвинет престанала да се дружи со неа. Нивните заеднички пријатели застанаа на страната на Гвинет, така што Мадона остана сама и нема веќе пријатели. Имаше голем број на луѓе кои и се восхитуваа, Гвинет Палтроу, Стела Макартни, Бијонсе и Џеј-Зи, Кејт Хадсон, сите ја напуштија “, пишува Star.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş