Откриено е каде и кога ќе се венчаат Pitt и Angelina

20 април, 20110
angelina i bred na odmor

Долго се шпекулираше дека новата тетоважа на раката на Angelina, го означува местото на раѓање на нивното ново дете, кое треба многу наскоро да го посвојат. Но, странските медиуми потврдија дека тетоважата всушност го означува местото и датата на венчавката на Brad и Angelina.

После шест години заеднички живот, и шест деца парот конечно ќе застане пред олтар. Според тетоважата на Angelina, местото на венчавката ќе биде родното место на Brad, а тоа ќе се случи кон крајот на летото.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi