Ова болеше! :( Му го прегази лицето со копачка!

27 октомври, 20110
Ова болеше! :( Му го прегази лицето со копачка!

На натпреварот во аргентинската лига меѓу тимовите на Њулес Бојс и Ол Бојс во вторникот, се случи еден инцидент, каде фдбалерот Карлос Сото со копачка му го згазна лицето на Кристиан Диаз…

httpv://www.youtube.com/watch?v=WYqp6z9HkcQ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi