Ова е доказ дека “газето” не е нешто најдобро што има Пипа!

3 ноември, 20110
0

Сестрата на Кејт Мидлтон ги освои симпатиите низ целиот свет кога се појави на свадбата на векот, во едно префинето и совршено издание. Од тој ден светските медиуми го следат секој нејзин чекор.
Иако за Пипа се зборува дека е сопственичка на најпосакуваното газе во светот, се чини дека Пипа има уште многу да покаже. Или барем така мислат поголемиот број на интернет фанатици.
Ма какво газе, погледнете подолу неколку фотографии кои се снимени пред извесно време каде сигурно ќе ги воочите прекрасните нозе на убавата Пипа. Сега сигуно ќе се запрашате кој е нејзиниот адут: газето или нозете?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş