Ова е најдосадната жена на светот!

7 август, 20110
cheryl-cole-star

Шерил Кол е прогласена за најдосадна жена на светот. Ни најмалку добра титула. Папраците сметаат дека никој од светот на шоубизнисот не е досаден како Шерил.

Таа не прави ништо посебно, или седи дома или е во студио, таа ни е чисто губење на време, изјавиле нервозните новинари, кои со денови ја чекаат пред хотелот.

Инаку Шерил во моментов е во еден хотел во Холивуд, каде снима, го спрема својот нов албум. Во подрумот од хотелот се наоѓа студиото во кое до сега имаат снимано и Боно, Роби Вилијамс, Џастин Тимберлеијк.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi