Овој пат отиде до крај! Николина Пишек без цензура?

29 јули, 20110
nikolina pisek

Атрактивната хрватска водителка се сликаше во провокативно издание за еден хрватски неделник. Таа крена огромна фама уште во моментот кога осамна насловната страна, каде се појавува гола со гума за пливање.

Но, Николина сепак демнтираше дека на сликањето била гола. Јас имав костими за капење на себе, но тие не се приметуваат на фотографиите. Инаку ова беше најбзо одработена фотосесија во мојата кариера, изјавила Николина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi