Својата “интима” покажете и ја на Бијонсе…

29 јули, 20110
beyonce

Откога покажа како се подготвува за венчавка, сега ги повика фановите со неа да ги споделат најубавите интимни моменти од венчавката, матурската, медениот месец…

Доколку сакате да бидете дел од измените и дополнувањата на “документарната” верзија на спотот за песната “Best Thing I Never Had”, потребно е до 12 август, вашите видео клипови да ги објавите на YouTube, а фотографиите на сајтот Flickr, означени со таг #BeyonceBestThing.

Бијонсе спотот со “интимните моменти на нејзините фанови”, ќе го објави во септември. А во меѓувреме планира да објави готвач со рецептите од нејзината мајка. Таа е голем обожавател на домашна храна, како поховано пилешко, макарони со сирење, “cornbread”( нешто како проја)…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit