Памела Андерсон должна преку 600.000 долари

15 април, 20110
sexy_pamela_anderson

Силиконската убавица Памела Андерсон се најде на црната листа на топ 250 американски деликвенти. Таа на државата и должи 607.860 долари. Ова не е прв пат Памела јавно да е посрамотена за неплаќање на данок. Минатата година таа беше должна 500.000 долари. Со цел да се оправда на својот профил на Твитер веднаш напишала дека станува збор за неодговорност и дека во најскоро време ќе ги подмири своите долгови.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit