Паника на кралската венчавка

3 мај, 20110
Паника на кралската венчавка

Ова видео смислено како краток преглед на кралската свадба ги покажува скриените и малку познатите детали од овој настан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi