Парис Хилтон го објави стартот на нејзиното реално шоу

6 април, 20110
Paris+Hilton+Oxygensen

Парис Хилтон вчера во Њујорк направи промоција на нејзиниот нов ТВ проект, реалното шоу “Oxygen”. Таа изјави дека со нетрпение го чека стартот на шоуто кое треба да започне со емитување на 1 јуни оваа година.

На промоцијата таа се претстави како кралица, со свилена наметка седејќи на кралски стол со четворица атлетски градени момчиња.

На својот профил на твитер, таа со денови пишува дека е возбудена што повторно ќе се врати на телевизиските екрани.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi