Парис Хилтон го руши имиџот на Бентли со нејзиниот “розов” автомобил

24 октомври, 20110
hilton-rozibentley625jlp

Разгалената богаташка Парис Хилтон е горд сопственик на розов Bentley Continental GT автомобил. Според Форбс во компанијата Бентли се загрижени поради тоа што Парис Хилтон им го руши имиџот и прави антиреклама на компанијата. Бентли, всушност, произведе нова линија на автомобили, и нивната кампања е насочена кон младите, богати мажи. Парис Хилтон која крстари низ улиците на Лос Анџелес со својот “Барби автмомобил” и редовно се појавува во таблоидите, тешко дека ќе инспирира некој маж да купи Бентли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi