Парис Хилтон повторно сама

21 јуни, 20110
parishilton

Американската старлета Парис Хилтон стави точка на врската со Сај Веитс. Според американските таблоиди, причината за прекинот на врската е тоа што Веитс не можел да го поднесе преголемиот притисок и внимание од папараците.

Со ова се потврди веста на новинарите дека нивната врска е на стаклени нозе. Парис сепак нема среќа во љубовта, а пред извесен период изрази желба да се “скраси” и конечно да има семејство.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber