Парис Хилтон повторно во врска

4 јули, 20111
todphillipsparishiltonJLP4072011

Парис Хилтон неодамна излезе од врска, а веќе е во потрага по нова романса. Неодамна, се појави гласини дека повторно е повторно во љубов, со режијата на филмот “Hangover”, Тод Филипс. Дека гласините не им сметаат докажале вчера, кога заедно се шетале низ градот.

Згодниот Тод и убавата Парис се новиот холивудски пар, барем ако судиме по информациите на некои сведоци кои тврдат дека се мазеле во еден ресторан во текот на вечерта. Да потсетиме, Париз и поранешниот дечко прекинаа пред две недели, а како главна причина за крајот на врската е од фактот дека Су не можел да се справи медиумската фама која е создадена околу неговата девојка и нивниот однос.

One comment

  • Ato

    4 јули, 2011 at 16:06

    Paris e povtorno bez vrska, a ne vo vrska 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi