Пато во стискавец со ќерката на Берлускони

29 јули, 20110
pato_barbaraberlusconi_diva_625

Љубовната врска помеѓу фудбалерот на Милан, Пато и Барбара Берлускони, ќерката на италијанскиот премиер и сопственик на клубот, Силвио Берлускони, била обелоденета во јавност. И претходно некои италијански медиуми пишувале за наводната врска помеѓу фудбалерот на Милан и ќерката на Берлускони но двојката никогаш јавно не го потврдила тоа. Пато и Барбара деновиве биле снимена на Сардинија и според сликите кои ги направиле некои италијански медиуми можеме да видиме дека тие сепак одлучиле и јавно ја искажат својата љубов и повеќе да не ја кријат во тајност.Тие цело време нежно се гушкале и бакнувале уживајќи во убавините на морето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi