Патрик Демпси зависник од вештачки трепки

13 април, 20110
VALENTINES DAY

Заводникот Патрик Демпси, ѕвездата од “Вовед во анатомија” е зависник од вештачки трепки. Негов близок пријател ја објави тајната која тој долги години успешно ја криел.

Тој постојано носи вештачки трепки, не само за време на снимањата, туку и кога оди на спортски натпревари, изјавил неговиот пријател. Патрик изгледа ги научил триковите за шминка од својата сопруга, која е стилист и визажист.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma