Песната на Путин хит во дискотеките

1 јули, 20110
Песната на Путин хит во дискотеките

Ремиксот на рокенрол класикот “Blueberry Hill” во изведба на Владимир Путин стана вистински хит во дискотеките во Русија, пренесува AFP.

Рускиот премиер оваа песна ја изведе на минатогодишниот добротворен гала концет во Санкт Петербург.

Набрзо потоа познатиот руски ди џеј Smash, направи ремикс на вокалот на Путин во шест минутна денс нумера, под името “Moscow Never Sleeps”, која е вистински хит во ноќните клубови.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit