Пијана Англичанка го фатила стјуардот за препони!!! Е сега и спремаат 10 години “ќорка”

30 октомври, 20110
plane-sex

Англичанката Кетрин Голдберг неодамна направила вистинска гужва во текот на авионскиот лет од Јоханесбург до Лондон. Откако испила половина литар виски, девојката почнала да му се додворува на стјуардот, а кога тој покажал рамнодушност, таа го фатила за препоните и го присилила да имаат секс.
Голдберг во судот се изјаснила дека е виновна за напад и патување во пијана состојба, а со оглед на тоа што нејзиното однесување е класифицирано како сексуален напад, таа би можела да добие десет години затвор.
“Едно е да се опиете во авионот, и да заспиете, а грчењето малку да им смета на патниците. Но тоа што го направи обвинетата е нешто сосема друго. Тоа е сериозна работа”, изјавил судијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi