Пијаница кој пука на авиони

1 јуни, 20110
Пијаница кој пука на авиони

Американската полиција уапси 26 годишен дечко кој на необичен начин одлучил да ја изрази својата лутина и фрустрација. Рендон Риз од Аризона прво испил голема количина на алкохол, па потоа решил своето незадоволство да го изрази јавно. Седнал во автомобилот и возел до аеродромот и успеал некако да влезе во просторот за авиони.

Пијаниот Рендон испразнил два шаржера од двата пиштоли, а кога ја забележал полицијата почнал да бега. Сепак полицијата успеала да го фати и да го уапси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma