Анџелина Џоли: Бред е вистински маж

1 јуни, 20110
brad-pitt-and-angelina-jolie

Анџелина Џоли за британски Телеграф, изјавила дека е среќна што покрај себе има маж како што е Бред Пит. Тој е мешавина од одличен сопруг и татко, и маж во физичка смисла на зборот.

Тој е мојата најголема подршка. Со мене е секогаш, и во добрите и во лошите моменти. Од него ја добив и најголемата подршка за моето режисерско деби, многу сум среќна со него, изјавила Анџелина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma