Pippa и принцот Harry излегуваат заедно и се натпреваруваат кој ќе испие повеќе

14 мај, 20110
Pippa-PrinceHarry

Откако светот ја запозна сестрата на принцезата Kate, Pippa медиумите не престанаа да пишуваат и објавуваат секакви вести за неа. Се појавија и гласини дека помеѓу принцот Harry и Pippa има нешто повеќе од пријателство, но нивните пријатели потврдиле дека тие навистина се само добри пријатели.

Тие многу често се излезени заедно, а кога е така остануваат последни на завабата и се натпреваруваат кој ќе испие повеќе.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma