Питон умрел, по каснување на силиконски гради

15 март, 20110
snakei

Израелскиот модел Орит Фокс позната по своите бујни гради, по тет-а-тет средбата со една змија, беше касната за левата града. Според неколку извори змијата била затруена од силиконот во градите на Фокс и умрела кратко по настанот. Фокс примила тетанус вакцина и се чуствувала добро.

http://www.youtube.com/watch?v=QHs–QJLHV4&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma