Пижамата и креветот на Мајкл Џексон продадени на аукција! Го распродадоа човекот!?

9 ноември, 20110
1111111111111111

Само еден ден откако докторот Конрад Мареј е прогласен за виновен за убиството на славниот пејач Мајкл Џексон, неговите лични работи веднаш се појавиле на аукција.
Свилената пижама и креветот на Мајкл биле продадени за 8900 €, поточно креветот бил продаден за 6200 €, а свиленита пижама за 2700 €. Креветот бил купен од страна на анонимен обожавател од Ирска, додека пижамата била купени од американска компанија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş