Луда забава на Швајцарци, во џакузи на 613 метри во воздух! Погледнете! :)

9 ноември, 20110
24

Постои екстремно користиње на џакузи бањата, и постојат „луди“ групи од луѓе како овие од Швајцарија кои ќе ја постават џакузи бањата не било каде, туку на 613 метри во воздухот, т.е под Гуерозовиот мост.

Веднаш по местењето на бањата на оваа екстремна височина, забавата започна со отварање на шише шампањско…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş