Плоден викенд за Ријана

5 јули, 20110
rijanadrejk

Ријана ја обновила врската со Дрејк, се најновите вести, откако тие биле видени овој викенд заедно во прегратки.

Ријана, наводно ја обновила романсата со раперот Дрејк, со кого неодмана сними песна. Овие вести биле поттикнати откако заедно парот бил забележан во еден ноќен клуб како се прегрнуваат.

Според информациите тие неможеле да се одвојат еден од други биле неразделни цела вечер.

Ријана и Дрејк беа во врска веднаш откако популарната пејачка од Барбадос раскина со Крис Браун.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/