Погледнете го невидиливото!

24 јуни, 20110
Погледнете го невидиливото!

Фантом камерите се нешто неверојатно. Иако важат за екстремно сакпо парче опрема (150.000 долари), тие се дизајнирани да ги снимат неверојатните slow motion движења кои инаку човечкото око неможе да ги забележи. Ова видео снимено токму со ваква камера се фокусира на вибрациите добиени од различни активности.

Погледнете за што станува збор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/