Погледнете го трејлерот од филмот на Анџелина Џоли!

23 октомври, 20110
Погледнете го трејлерот од филмот на Анџелина Џоли!

Изминиатите неколку дена филмот кој холивудската актерка го снимаше на територија на БИХ, беше неколку пати избришан од интернет, па неговиот трејлер неможеше да се види.

Вчера ви ја кажавме на кусо приказнара, денеска погледнете го трејлерот за „Во земјата на крв и мед“.

http://www.youtube.com/watch?v=oRcw17z3sWc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş